Відгуки

Анастасія Сивак
Хочу висловити щиру подяку Юлії Михайлівні за допомогу та підтримку, за мій щасливий стан сьогодні! Я прийшла з величезною проблемою невпевненості та знецінювання себе, не бачила змісту в своїх діях та взагалі не знала куди йти. Плюс - цілий букет проблем зі здоров’ям.
Тепер моє життя кардинально змінилось на краще! Я безмежно Вам вдячна!
Наталія Валуйська
У моєму житті відбулась доленосна зустріч з Юлією Терещук, яка відкрила мені світ ефірних олій. Це перевернуло моє життя! Я почала писати картини та вірші. Юлія Михайлівна має особливий підхід до кожного. Їй відкриті всі грані діаманта людської душі. Вона не дає порад, а дуже делікатно відкриває ваші сильні сторони, і ось ти вже сам собі цілитель та мудрець.
Вдячна Всесвіту за зустріч з моїм Майстром та Вчителем!
Людмила Борисенко
Юлія Терещук - дивовижна жінка, яка володіє «магією» ефірних олій. Нас об’єднує давня дружба. Вона моя колега по Європейському інституту природничих досліджень та дистанцийного навчання (Дрезден, Німеччина), де веде курс ароматерапії. Юлія Михайлівна - лікар, фахівець холістичної медицини , тому її знання надзвичайно цінні.
Вітаю створення Школи ароматерапії Юлії Терещук та рекомендую!
Наталія Коваленко
Ароматерапія - один з найбільш популярних напрямків нетрадиційної медицині. На курсі Основи ароматерапії Юлії Терещук я зрозуміла, яка це серйозна наука. З великим задоволенням я навчалась на її тренингах, вебінарах, інтенсивах, ольфакторних занятях. З кожним разом все глибше занурюючись у знання та практики, відчувуала особисту трансформацію. Тепер я ділюсь цими знаннями та використовую їх у своїй практиці.
Дякую за вашу працю, за те, що ділитесь цінними знаннями, за відкритість Душі та Серця і за Світ ефірних олій!
Марина Єрмоленко
Чому я рекомендую Школу ароматерапії Юлії Терещук?
Бо вважаю, що навчатись потрібно у кращих. Це по-перше, а по-друге, у тих, хто має практичний досвід та свої вагомі результати. Юлія Михайлівна - лікар, з величезним досвідом роботи та крутими особистими результатами. А це на просторах сьогоднішнього інфобізнеса дорого вартує! Знання Юлія Михайлівна передає в легкій та доступній формі, чітко, конкретно, «без води». Після наавчання я зразу почала їх використовувати на практиці.
Якщо ви хочете розібратись в ароматерапії для себе, своєї сім’ї або опанувати нову професію, я рекомендую Школу ароматерапії Юлії Терещук!
Інна Тітаренко
Знайомство з Юлією Михайлівною та чистими ефірними оліями змінило моє життя на «до» та «після». Я викладач Школи масажної майстерності VIT та керівник Студії масажу, із задоволенням використовую знання, отримані на курсах, у своїй роботі та повсякдкенному житті.
Наші клієнти відмічають неперевершені результати після процедур з ефірними оліями Young Living. А наші випускники, які використовують їх у своїй роботі, досягають шикарних результатів. Особлива атмосфера в Студії масажа, створена використанням дифузорів з ефірними оліями, - наша візитна карточка!
Дякую Юлії Михайлівні за отримані знання та за її особисту дивовижну енергетику!
Рекомендую пройти навчання у професіонала з величезним досвідом роботи та змінити своє життя!