Відгуки

Наталія Валуйська
Наталія Валуйська

У моєму житті відбулась доленосна зустріч з Юлією Терещук, яка відкрила мені світ ефірних олій. Це перевернуло моє життя! Я почала писати картини та вірші. Юлія Михайлівна має особливий підхід до кожного. Їй відкриті всі грані діаманта людської душі. Вона не дає порад, а дуже делікатно відкриває ваші сильні сторони, і ось ти вже сам собі цілитель та мудрець.

Людмила Борисенко
Людмила Борисенко

Юлія Терещук – дивовижна жінка, яка володіє «магією» ефірних олій. Нас об’єднує давня дружба. Вона моя колега по Європейському інституту природничих досліджень та дистанційного навчання (Дрезден, Німеччина), де веде курс ароматерапії. Юлія Михайлівна – лікар, фахівець холістичної медицини, тому її знання надзвичайно цінні.

Наталія Коваленко
Наталія Коваленко

Ароматерапія – один з найбільш популярних напрямків нетрадиційної медицині. На курсі Основи ароматерапії Юлії Терещук я зрозуміла, яка це серйозна наука. З великим задоволенням я навчалась на її тренингах, вебінарах, інтенсивах, ольфакторних заняттях. З кожним разом все глибше занурюючись у знання та практики, відчувала особисту трансформацію. Тепер я ділюсь цими знаннями та використовую їх у своїй практиці.

Марина Єрмоленко
Марина Єрмоленко

Чому я рекомендую Школу ароматерапії Юлії Терещук?
Бо вважаю, що навчатись потрібно у кращих. Це по-перше, а по-друге, у тих, хто має практичний досвід та свої вагомі результати. Юлія Михайлівна – лікар, з величезним досвідом роботи та крутими особистими результатами. А це на просторах сьогоднішнього інфобізнеса дорого вартує! Знання Юлія Михайлівна передає в легкій та доступній формі, чітко, конкретно, «без води». Після навчання я зразу почала їх використовувати на практиці.

Інна Тітаренко
Інна Тітаренко

Знайомство з Юлією Михайлівною та чистими ефірними оліями змінило моє життя на «до» та «після». Я викладач Школи масажної майстерності VIT та керівник Студії масажу, із задоволенням використовую знання, отримані на курсах, у своїй роботі та повсякденному житті.
Дякую Юлії Михайлівні за отримані знання та за її особисту дивовижну енергетику!