Ефірні олії запрошують у подорож
01.03.2018

Як ефірні масла змінюють частотні коливання людини. Вібрації ефірних масел. Яке ефірне масло найсильніше. Частотний спектр ефірних масел. Вібрації тіла людини. Яку частоту випромінює ефірне масло. Діапазон вібрацій ефірних масел в МГц. Емоції людини і електромагнітні коливальні частоти.
Якби аромати ефірних масел могли випромінювати частоти в Гц (в звуковому діапазоні), то ми почули б чудові звуки.
Одні ефірні масла звучали б як акорди, а інші як поліфонія (багатоголосся). А при вдиханні синергічной суміші ефірних масел, в наші вуха струменіла б дивовижна симфонічна музика, що відроджує наше тіло і душу до життя.

На жаль, аромат неможливо почути органами слуху, неможливо тому, що його вібрації вимірюються в МГц, а не в Гц. Аромат неможливо побачити органами зору і відчути органами дотику. Вібрації аромату можна сприймати тільки органами нюху. Варто нам вдихнути аромат ефірних масел, і в перші миті, ще не усвідомлюючи його принади, він починає впливати на людину. Через 20 секунд після проникнення, мозок починає посилати сигнали органам на відновлення нормальних функцій. Це як, якщо запустити програму антивіруса в ваш комп’ютер.
Це чудо можна віднести тільки до ефірних масел терапевтичного класу, натуральних есенцій, виробленим з природної сировини – ендеміка. Синтетичне подібного не несе в собі нічого. Її можна порівняти з пластмасою. Так само, дуже низькою частотою коливання володіють масла вироблені для парфумерної, косметичної та харчової промисловості, з застосуванням продуктів нафтопереробки.
Вібрації. Частотний спектр ефірних масел
Кожна хвороба має власну частоту і якщо на неї впливати речовиною з частотою більш високого рівня, то хвороба зникає.
Коли ми чуємо слово вібрація або частота, на думку спадають різні назви і поняття. Це енергетика, біо-енергія, Ци, життєва сила. Науці вона відома як електромагнітно-коливальна частота.
Ми іноді заявляємо один одному: “Ти занадто напружений!” або “у неї погана енергетика”. Часом і не підозрюємо, наскільки близькі до істини, вживаючи модні лексичні звороти.
Щодня в наші вуха надходить потік тривожної інформації. Образи і роздратування, невдоволення підлеглими і невисловлене обурення начальству, ревнощі, образи, втрати – все це накопичується в нашому тілі і душі, зменшуючи здатності, обнулити прагнення, пригнічуючи силу духу. Заряд стає зі знаком “мінус” і прагнути до ще більшого “мінуса”. І небо не таке блакитне і трава пожухла.
Наука встановила, що в цьому світі все має свій електричний заряд. Навколишнє середовище, рослини, речі, вода, продукти, які ми вживаємо в їжу – все випромінює вібрації. Сама мізерна частина цього всесвіту випромінює вібрації, і чим вони вищі, тим більшою силою володіє джерело цієї енергії. Дивно, але встановлено, що ефірні масла (натуральні рідкі концентровані аромати) наділені частотою, яка в кілька разів перевищує всі природні речовини на цій планеті, відомі науці. Їх діапазон становить 52-428 МГц.
Одиниця частоти обчислюється в герцах. Названа так на честь Генріха Герца, німецького фізика, який експериментально довів існування електромагнітних хвиль.
Герц (скорочено Гц) – це електрична енергія передається у вигляді серії циклів, рівним один цикл в секунду. МГц – це мільйон циклів в секунду.
Якщо простіше, то поняття “Частота” визначається кількістю повторів в певному інтервалі часу або це швидкість потоку постійної електричної енергії між двома будь-якими точками.
Найпростіший приклад – це серцебиття. Серце може битися 60-65 ударів в хвилину. У разі хвороби або інших об’єктивних причин, частота серцебиття збільшується від 80 ударів і вище або навпаки, значно зменшується – 15-20 ударів. Лікарі давно навчилися ставити діагноз по кількості ударів в хвилину.
Наукові факти
Науковим підтвердженням існування випромінювання електромагнітної коливальної частоти стали дослідження, що проводяться з 1930 років, американським лікарем, доктором медичних наук, дослідником Роял Раймондом Райфом. До відома, Доктор Райф розробив потужний мікроскоп з можливістю збільшення до 30000 раз. Це дозволило виявити і розглянути під особливим освітленням мікроскопічний світ: віруси, бактерії, паразитарні колонії.
Найбільшим відкриттям було створення частотного генератора, який міг генерувати електричні частоти. Доктор Райф поміщав живі колонії бактерій і впливав на них певною частотою, після чого вони гинули. Важливе відкриття, яке зробив Доктор Райф те, що кожна хвороба має власну частоту і якщо на неї впливати речовиною з частотою більш високого рівня, то хвороба зникає. Це був прорив в області медицини, так як з’явилася можливість лікувати хворих на рак, остеомієліт і багато інших важких хворіб. Хоча сучасники не змогли оцінити цю сенсаційну працю.

Іншим найбільшим досягненням в області дослідження частот стали вчені Університету сільського господарства Східного Вашингтона під керівництвом Брюса Таінйо. Вони розробили унікальний прилад (ВТЗ) для моніторингу коливальних частот. Його з успіхом застосували для вимірювання частотних коливань ефірних масел.
Частотні діапазони ароматів
Було встановлено, що діапазон ароматів складає від 52 МГц до 428 МГц:

 • блакитна ялина (Айдахо) – 428 МГц;
 • троянда – 320 МГц;
 • мирт – 189 МГц;
 • лаванда – 118 МГц;
 • блакитна пижмо – 105 МГц;
 • меліса – 102 МГц;
 • равенсара – 134 МГц;
 • безсмертник – 181 МГц;
 • мирра – 105 МГц;
 • блакитна ромашка – 105 МГц;
 • ялівець – 98 МГц;
 • алое – 96 МГц;
 • сандалове дерево – 96 МГц;
 • цитрусові ефірні масла – 91 МГц;
 • анжелика – 85 МГц;
 • м’ята перцева – 78 МГц;
 • гальбанума – 56 МГц;
 • базилік – 52 МГц.

Для порівняння було наведено інші приклади:

 • свіжі продукти харчування – 15 МГц;
 • сушена трава – 12-22 МГц;
 • свіжа зелень – 22-27 МГц;
 • консервовані продукти – 0 МГц.

Вплив ефірних масел на людину
Ефірні масла з високими вібраціями (92-428 МГц) впливають на духовне здоров’я людини. Аромат троянди, володіючи однією з найвищою частотою з усіх вивчених на даний момент ефірних масел, здатний підняти людину на дуже високий рівень любові, чистоти і творчості. Цією ж здатністю володіють всі квіткові аромати: іланг-іланг, неролі, жасмин, герань, лаванда, ромашка римська, тубероза, нарцис.
Ефірні масла, що володіють більш низькою частотою коливання, лікують тіло, усувають в ньому неполадки. Наприклад, сандал, базилік, гальбанум, мирра, ладан, кедр та інші.
Ефірні масла, що володіють середньою частотою коливань, мають здатність виводити з затяжних депресій, змінюють настрій, покращують розумову роботу, збільшують концентрацію уваги. До них можна віднести: ветивер, мускатну шавлію, цитрусові аромати, розмарин, меліса та ін.
Кожне окреме ефірне масло відповідає за свою область.
1. Деякі масла здатні зарядити енергією, наповнити бадьорістю і життям. Такі, як евкаліпт, розмарин, чебрець, гвоздика.
2. Інші ефірні масла навпаки, заспокоять, внесуть розміреність і рівновагу: лаванда, меліса, ромашка, мускатна шавлія, ладан.
3. Аромати ялини, сосни, ялівцю, кедра, сандалу, аміріса, рожевого і чайного дерева допоможуть справитись з важкими і тривалими хворобами, відновлять тіло після тривалої хвороби, зміцнять імунну систему.
У сумішах, створених за законами синергії, ефірні масла набувають додаткові можливості, наділяючи один одного новими властивостями і силою.
Вплив ефірних олій на біо-патогенну мікрофлору
Чому ефірні масла завжди перемагають біо-патогенну мікрофлору? Завдяки своїм високим вібраціям ефірні масла здатні пригнічувати джерела хвороб – віруси і бактерії.
Навколо нас, а іноді і всередині нашого організму, існує невидимий мікросвіт, який може провокувати безліч захворювань. Найбільш найдрібнішими є віруси. Ці істоти, як і все живе, прагнуть до виживання. Вони поглинають їжу, виділяють продукти її переробки (токсини) і активно розмножуються. Прекрасним умовою для розмноження є будь-яка рідина і температура від 37 ° С до 40 ° С.
Мікроби викликають безліч захворювань від звичайної кишкової інфекції до більш серйозних захворювань, таких як виразка, рак, поліомієліт, гепатит і багато інших.
Мікросвіт, як і все живе, виділяє вібрації в певному діапазоні частот, але він значно нижче частот, що виділяються ефірними маслами. Завдяки своїм високим вібраціям ефірні масла здатні пригнічувати джерела хворіб – віруси і бактерії.
Клінічні дослідження довели, що ефірні масла, що володіють більш високою частотою, можуть створити середовище, в якому мікроби, бактерії, віруси, грибки і інша біо-патогенна мікрофлора не виживає. Вібрації рідких концентрованих есенцій (ефірних масел) здатні допомогти організму людини залишатися здоровим і енергійним.
Для експерименту вчені почали застосовувати ефірні масла в клініках, де проводили санацію палат, в яких знаходилися пацієнти. В результаті хворі ставали більш бадьорими, краще спали і швидше одужували. Їх настрій змінювався в позитивний бік. У тих, хто зневірився і здався в боротьбі з хворобою, пробуджувалася спрага до життя.
Експерименти з різними способами впливу
Як доказ впливу ефірних масел на людину Брюсом Таінйо був проведений ряд експериментів на двох чоловіках, віком 24 роки і 26 років.
Кава. Молодій людині запропонували вдихнути аромат чорної кави і частота коливань його тіла знизилася з 66 МГц до 58 МГц за 3 секунди. Дивно, що, вдихнувши ароматну суміш ефірного масла, частота коливань повернула свої позиції всього за 21 секунду.

Другому парубкові запропонували зробити кілька ковтків чорної кави. В результаті йому знадобилося 3 дні для відновлення попереднього стану.
Куріння. В результаті експерименту з’ясували, що якщо людина просто стоїть поруч з курцем, то частота вібрації його тіла опускаеться з 65 МГц до 48 МГц. Якщо він курить сам, то його частота опускається до 42 Мгц (43 Мгц – частота виникнення онкології).
Молитва. Позитивні думки. Якщо наші думки зайняті поганими думками, спогадами про втрати, то в середньому частота коливань знижується на 10 МГц і навпаки, приємні спогади піднімають на 10 МГц.
Медитація, молитва, почуття подяки піднімають коливання в середньому на 15 МГц.
Доктор Роберто Беккер у своїй книзі “Електричні тіла” пише, що тіло людини має свою електромагнітну частоту і завдяки даним про вібрації тіла, можна ставити діагноз багатьох хвороб.

Частоти коливань
Цікаво, що:

 • здорова людина в стані неспання має коливання 62-78 МГц;
 • схильний до застуди, якщо його коливання опускаються до 59-60 МГц;
 • при грипі частота коливань – 58 МГц;
 • при захворюванні вірусними інфекціями частота опускається до 55-58 МГц;
 • зараження кандидозом і гельмінтами можливо при коливанні від 55 МГц;
 • сприйнятливість до вірусу Епштейна-Барра – 52 МГц;
 • захворювання на рак – 42 МГц;
 • вмирання тіла – 20 МГц;
 • клітини організму людини піддаються мутації при частоті коливань тіла нижче 62 МГц .

Висновок: всі захворювання в організмі людини починаються в діапазоні від 58 МГц.
наукові докази
Дослідник Джим Осхман, доктор наук, автор праці “Енергетична Медицини”, називає ефірне масло енергетиком фармакології і вважає більш нешкідливими на відміну від хімічних фармакологічних препаратів, так як ефірні масла не виробляють канцерогенних частот, а значить вібрує в гармонії з організмом людини, забезпечуючи правильну частоту вібрації.
Ще в 19 столітті Нікола Тесла, відомий винахідник інновацій в області електрики, зазначив, що якби було можливо усунути деякі зовнішні частоти, що пронизують тіло людини, то людство було б більш стійке до хвороб.
Всі електричні прилади в наших будинках і на роботі – світильники, мікрохвильові печі, телевізори, монітори, комп’ютери, мобільні телефони та інші гаджети – є випромінювачами електромагнітних коливальних частот. Їх вплив руйнівний для електричного поля людини. Ефірні масла здатні відновити рівновагу, налагодити зруйновані засоби зв’язку, усунути хаос, налагодити гармонію в природній програмі роботи організму.
Вплив ефірних масел на організм людини
1. Натуральні ефірні масла не токсичні, так як складаються з тих же речовин, що і організм людини.
2. Ефірне масло працює, коли цього вимагає організм, при цьому їх частота і ефект здатні накопичуватися.
3. Якщо в них немає потреби – їх вплив непомітно.
4. Ефірна олія дуже швидко поглинаються організмом через органи дихання і починають працювати через 22 секунди після вдихання. Електричні імпульси досягають нюхової цибулини в мозку, який, в свою чергу, відправляє їх в інші частини тіла.
5. Тепловий вплив (гаряча ванна, гаряча інгаляція) дає найкращий результат.
6. Кожне окреме ефірне масло має свою індивідуальну частоту. Масла, з більш високою частотою, здатні впливати на емоції і духовність, а з низькою – на тіло і його фізичні прояви.
7. У сумішах, створених за законами синергії, ефірні масла працюють з найбільшим ефектом.
(С)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *