Ефірні олії запрошують у подорож

Вібрації ефірних масел
26.02.2018
Натуральні і синтетичні ефірні олії, в чому різниця.
01.03.2018

За вікном хурделиця, мороз, а так хочеться тепла і сонця. На допомогу приходять ефірні олії. Чудовий аромат, що наповнює кімнату, створює відповідний настрій, навіює спогади. Наступні суміші, додані в дифузор, перенесуть вас у вибрані міста.

Гонолулу, Гаваї


 

4 краплі StressAway, 3 краплі Кедру, 3 краплі Citrus Fresh
Насолоджуйтесь духом Алоха з цією тропічною сумішшю. Солодкий, земляний аромат Кедру доповнений свіжо-солодким StressAway та цитрусовими нотами Citrus Fresh. Закрийте очі, і ви почуєте спів птахів над головою і шум морських хвиль.
Сідней, Австралія

4 краплі Евкаліпта променистого, 2 краплі Священного Сандалового дерева, 2 краплі Голубого кипарису, 2 краплі Герані. Ці пахощі перенесуть вас на далекий континент, так як 3 з цих олій є рідними для Австралії.
Париж, Франція
5 крапель Лаванди, 3 краплі Розмарину, 2 краплі Мускатної шавлії. Закрийте очі, і ви потрапите в атмосферу чарівного міста. Сири, хрусткі булочки та вода з лимоном і м’ятою – доповнять романтичний вечір.
Рим, Італія
4 краплі Бергамоту, 3 краплі Лимону, 3 краплі Базиліку. Середземноморські нотки в цьому поєднанні є теплими і жвавими. Вони понесуть вас у це Вічне місто з ароматом яскравих цитрусів та свіжих трав.
Мехіко, Мексика

 

 

5 крапель Грейпфруту, 3 краплі Кориці, 2 краплі Гвоздики. І ви відчуєте атмосферу міста трьох культур.
Приємних вечорів у вишуканій атмосфері! Створіть собі свято!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *